У среду, 31/01/2018. године одржана је СВЕЧАНА ДОДЕЛА ДИПЛОМА за студенте основних академских и мастер студија.

Оплемењени новим знањем и искуством, студенати Високе школе академских студија “Доситеј” примили су данас диплому о завршетку студија. Студенти у току студирања имају прилику да опробају своје теоријско знање и у пракси, у компанијама које су у самом врху у својој области. Ова диплома отвора врата ка даљем грађењу каријере.

Свечаном уручивању диплома присуствовао је велики број  професора, који су осим мудрих савета којима су даровали дипломце, истакали да будућност представљају управо ови млади људи.

Захваљујемо вам се што сте се одазвали у великом броју и учунили овај дан посебним.

НАПОМЕНА: Студенти који нису преузели своју диплому, исту могу преузети сваког радног дана од 10,00 до 15,00 часова у Студентској служби.

One thought on “Свечана додела диплома за студенте основних академских и мастер студија студијског програма економија Високе школе академских студија „Доситеј”