Висока школа академских студија Доситеј учествовала је и представила свој студијски програм опште економије на 14.међународном сајму образовања EDUFAIR 2017 који је био одржан 10.и 11.марта у Београду.

Посетиоци Сајма имали су прилику да се информишу о основним академским и мастер студијама.

Атрактиван штанд нашег факултета окупио је велики број будућих студената који су имали прилику да разговарају са нашим професорима, асистентима али и бруцошима школе Доситеј, и да добију све неопходне информације о савременом студијском програму, али и о свим предностима које Висока школа Доситеј омогућава својим студентима.

У години оснивања Академије Доситеј, Висока школа академских студија Доситеј је за време трајања Сајма омогућила свим будућим студентима 50% попуста на упис прве године основних академских студија.

IMG_9012

Захваљујемо се свима који су нас посетили на Сајму и тиме показали интересовање за наш студијски програм који је усаглашен са програмима економије страних Универзитета.

Сви заинтеросвани студенти и њихови родитељи могу доћи до нашег Факултета на отворена врата, где ће добити све неопходне информације.

За остатак фотографија са овог догађаја кликните овде.