Академији „Доситеј” награда Гранд Прих

VI Међународни бизнис самит – БИСТ доделио је Академији „Доситеј” награду Гранд Приx, за најперспективнију младу образовну институцију у Југоистичној Европи.

VI Међународни бизнис самит – БИСТ 2017, реализован под слоганом „Одрживи туризам пут ка успеху”, одржан је у Врњачкој Бањи, од 23. до 25. јуна 2017. године, у хотелу „Фонтана”.

С поносом можемо да кажемо да је један од најпрестижнијих бизнис самита препознао нашу вредност, иновативност и перспективни рад на пољу образовања.

Гранд Приx награду понели смо као пионири у спровођењу дуалног образовања.

Академија „Доситеј” активно примењује програм дуалног образовања, обезбеђујући својим полазницима да практично примене стечена знања и умења у најбољим компанијама, уз врхунске стручњаке као менторе.

Директор развоја Академије „Доситеј”, др Владислав Петковић, презентовао је „Паметно укључивање образовних установа у сврху постизања одрживости туризма, уз примену нових ИТ технологија”, представивши на тај начин савремене и иновативне идеје за које се наша Академија залаже.

Као најперспективнија млада образовна институција у Југоистичној Европи, по избору стручног жирија БИСТ-а, Академија „Доситеј” спроводи дуално образовање у свим својим образовним установама: Средњој школи „Доситеј”, Београдској уметничкој школи за дизајн и нове медије, Средњој медицинској школи, Високој школи академских студија, Информационим технологијама и Високој бродарској школи академских студија.

Comments are closed.